ANTIVANDAL

Dětský domeček z nerezu MINI PIC020

PIC020

Další obrázky:


Cena s DPH:
225 880,-Kč
Akční cena -20%:
180 704,- Kč
Koupit

Popis

Sestava Domek MINI - 12020 se skládá z následujících částí:

1× podesta se stříškou
2× boční stěna s oknem
1× lezecká stěna
1× schůdky s bariérkou

Domek MINI - 12020 je vyroben z odolné nerezové konstrukce, barevných HDPE desek a nerezového spojovacího materiálu. Dětský domeček MINI - 12020 je velmi pěkně vypracovaný, dětem nabídne dva prostory ke hře horní plošinu pod střechou, na kterou děti mohou vylézt po šikmé plošině s kameny nebo pohodlně vyjít po schůdcích. Díky schůdkům je domeček dobře přístupný i malým dětem nebo dětem se zhoršenou motorikou. V dolní části domek nabízí ještě jeden úkryt - prostor pro hru.

Tento dětský domeček ocení děti v mateřských školách, na dětských hřištích, ale i u restaurací nebo hotelů.

Herní prvky z nerezové oceli, mají životnost 50let a jsou bezúdržbové !!!

Herní prvky české značky SAPrimo jsou jedinečné svým materiálem, designem a především výrobce klade velký důraz na kvalitu výrobku.

Konstrukce herního prvku je vyrobena z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena a nemůže tak docházet k tomu, že by se časem olupoval lak. Z nerezové oceli je rovněž veškerý spojovací materiál.

Výška pádu dětského domečku je 0,6 m, jako dopadové plochy dostačuje udržovaný trávník. Pokud na pozemku, kde chcete domek umístit není trávník doporučujeme zde položit pryžové desky, nebo 30 cm vrstvu kačírku, písku nebo drcené kůry.

Dětský domek MINI - 12020 je certifikovaný dle EN 1176 pro veřejná dětská hřiště.