ANTIVANDAL

Sestava na dětská hřiště Bradla PIC023

PIC023

Další obrázky:


Cena s DPH:
29 560,-Kč
Akční cena -20%:
23 648,- Kč
Koupit

Popis

Herní prvek Bradla se skládá z:

dvou kusů konstrukce z nerezové oceli

Dětské hřiště z nerezu Bradla - 18022 je vyrobené z odolné nerezové konstrukce zabetonované pevně do terénu. Herní sestava Bradla - 18022 je cvičební prvek pro děti, které chtějí posilovat a zlepšovat svoji kondici, ale jistě si na ní vyhrají všechny děti. Bradla jsou svými rozměry upravená pro děti a lze je tedy nazvat i workoutovým prvkem pro děti. Sestava je díky své výšce vhodná spíše pro menší děti do 10 let. Tuto herní sestavu doporučujeme umístit na dětská hřiště do zahrad MŠ, ale i k restauracím, hotelům, dětským centrům, a pod.

Herní prvky z nerezové oceli, mají životnost 50let a jsou bezúdržbové !!!

Herní prvky české značky SAPrimo jsou jedinečné svým materiálem, designem a především výrobce klade velký důraz na kvalitu výrobku.

Konstrukce herního prvku je vyrobena z odolné nerezové oceli, která není nijak barevně povrchově upravena a nemůže tak docházet k tomu, že by se časem olupoval lak. Z nerezové oceli je rovněž veškerý spojovací materiál.

Výška pádu dětského hřiště - Bradla je 1 m a proto jako dopadová plocha dostačuje udržovaný trávník. Pokud na pozemku, kde chcete domek umístit není trávník doporučujeme zde položit pryžové desky, nebo 30 cm vrstvu kačírku, písku nebo drcené kůry. Náš tip - doporučujeme použít pryžové zatravňovací desky Saf nebo Grass, jednoduše se položí na trávník a není třeba zemních prací.

Dětská herní sestava z nerezu Bradla - 18022 je certifikované dle EN 1176 pro veřejná dětská hřiště.