•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

POČÍTAČOVÉ UČEBNY

Počítačový stůl - 140 x 73,5 cm - bílý/šedý DM3306

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM3306
30%
SLEVA
8 574,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
12 248,-Kč
Akční cena -30%:
8 574,- Kč
Koupit

Popis

Počítačový stůl nabízí prostor pro vaše úkoly

Ať už v školní učebně, nebo ve vašich vlastních čtyřech stěnách: Všestranný počítačový stůl je základem vaší práce. Nabízí prostor pro počítače, monitory, kreslicí podložku nebo všechny ostatní pomůcky, které potřebujete. Funkční a nenápadný design se zároveň hodí do každého pracovního prostředí. Využijte nadčasově moderní stůl s velkou pracovní plochou pro psaní, nebo jako počítačový stůl!

Praktický a elegantní!
Počítačový stůl přesvědčí svou robustní i kompaktní konstrukcí, kterou lze zatížit až 100 kg. Ocelové nohy stolu a stolová deska o tloušťce 27 mm tvoří stabilní základnu pro veškeré vaše vybavení.

Díky kompaktním rozměrům 140 x 73,5 cm lze počítačový stůl umístit téměř kamkoli a svým nenápadným designem se hodí do téměř každého interiéru. Při výšce 72 cm má stůl ideální výšku pro pohodlnou práci na desce. Dva výřezy pro kabely usnadňují diskrétní vedení kabelů pro vaše elektrická zařízení.

Psací plocha je vyrobena z dřevotřískové desky potažené melaminem a čistí se stejně snadno jako robustní ocelové nohy. materiál je mimořádně odolný a trvanlivý, takže počítačový stůl můžete používat mnoho let. Ochranné krytky z plastu (PP) zajišťují nejen bezpečný stojan, ale také zabraňují poškrábání podlahy.

prostorná - stolová deska o rozměrech 140 x 73,5 cm se dvěma prohlubněmi pro kabely
stabilní - robustní konstrukce na ocelových nohách unese hmotnost až 100 kg
univerzální - pro použití v kancelářích nebo doma, pro psaní, jako počítačový stůl nebo pro koníčky
ochranné - plastové krytky (PP) zabraňují poškrábání podlahy a zajišťují stabilitu
praktické - stůl lze sestavit v několika málo krocích a snadno se čistí