•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

TOP VITRÍNY VENKOVNÍ

Prémiová nástěnná vitrína venkovní 4 x A4 + 16 x magnet, hliníková, magnetická, uzamykatelná, akrylové sklo, vysoce odolné proti povětrnostním vlivům pro venkovní a vnitřní použití, 71 x 51 cm DM5169

EXKLUZIVNÍ DOVOZ DO ČR
DM5169
40%
SLEVA
7 194,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
11 990,-Kč
Akční cena -40%:
7 194,- Kč
Koupit

Popis

Rozměry: ‎50 x 70 x 0,5 cm

Tvar ‎obdélníkový tvar

Velikost: 4 x A4

Hmotnost položky ‎7,28 Kg

ZDARMA: 16 x magnet

✔ Bezpečné zamykání: výstavní schránka se skládá ze stabilního hliníkového rámu, zapečetěné zadní stěny z porcelánové oceli a ochranného akrylového okna. Kromě toho má plně utěsněné dveře s předním zámkem, který se dodává se sadou klíčů pro dodatečnou bezpečnost.

✔ Multifunkční zadní stěna: Zadní strana výstavní schránky je bílá, magnetická kovová tabule, kterou lze popsat (za sucha otíratelných značek) a lze ji opatřit magnety (16 kusů součástí dodávky), což usnadňuje zobrazení a aktualizaci informací.

✔ Zapečetěný design: Konstrukce skříně odolná proti povětrnostním vlivům se skládá ze satinovaného hliníkového rámu, kloubové klavírní panty propůjčují rámu dveří pevnost a trvanlivost.

✔ Mnohostranné použití: Naše vitríny lze použít ve venkovních a vnitřích prostorách. Pro obce, města, školy, hotely, restaurace a podniky je perfektním řešením pro přehledné prezentaci nebo zavěšení řady dokumentů, plakátů, oznámení nebo jiných zpráv.

✔ Jednoduchá montáž: vitrínu z vnější strany odolná proti povětrnostním vlivům lze namontovat 2 různými způsoby: zasunutí vpravo nebo vlevo, takže máte celou řadu možností montáže.