GYMNASTIKA

NOVINKA 2022 - AIRTRACK MASTER S-PRO NAFUKOVACÍ ŽÍNĚNKA 300 X 100 X 10 CM - ŠEDÁ - MODROZELENÁ - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR SPO097

SPO097
20%
SLEVA
20 592,-


Cena25 740,-Kč
Akční cena -20%:
20 592,- Kč
Koupit

Popis

Profesionální airtrack, který je vhodný jak do škol, tak i pro malé akrobaty na cvičení doma. Je vyroben z vysoce odolného materiálu s CE certifikátem.

Materiál je vysoce odolný. Není to materiál používaný na nafukovací hračky, jako u levnějších airtracků. Bez problémů můžete airtrack vzít i do bazénu či moře. Materiál i lepidlo jsou pro tyto činnosti přizpůsobené.

Zkoušíte přemety, salta na trampolíně a chtěli byste je umět i na zemi? Airtrack MASTER je ideální pomůcka pro přechod z trampolíny na zem.

Tato nafukovací žíněnka je vhodná především pro gymnastiku, parkour, tanec, bojové sporty, či další akrobatické sporty. Airtrack MASTER najde využití také v každém fitness centru, ve školách, a nebo jen tak pro volný čas doma či na zahradě. Můžete ho použít také pro dovádění na vodě.

Díky 10 cm výšce nafouknuté žíněnky snižuje riziko zranění při cvičení. Tlumí nárazy a ideálně pruží. Pokud Air Track MASTER nebudete používat, můžete jej jednoduše vyfouknout a sbalit pro úsporu místa, či přenést na vaše oblíbené místo.

Technické data:
profesionální airtrack
barva: šedo-modrozelená (šedá plocha, modrozelený bok, carbon ochranný pásek)
rozměr: 300 x 100 cm
výška: 10 cm
materiál: tělo:10 cm dropstitch zesílená dvoustěnná tkanina DWF (Double Wall Fabric) s 0,9 mm PVC vyztuženou tkaninou. Boky:vysoce kvalitní potah z PVC o síle 0,9 mm
příslušenství: vysokotlaká pumpa s tlakoměrem, sada na opravu, přepravní obal na airtrack
středová čára o šířce 10 cm (stejná šířka jako gymnastická kladina)
potisk odolný vůči UV záření
pevná gumová madla
kvalitní ventily Bravo (vyměnitelné)
S-Pro - Protector strip (ochranný pásek) po obvodu pro silnější vyztužení spojů
suché zipy na kratší straně pro spojení s dalším airrtrackem (nutno použít trackconnect)
hmotnost: 13 kg
nosnost 200 kg
nosnost při použití na vodě 100 kg


Balení:
hmotnost balení: 12 kg
rozměry balení (VxŠxH): 27 x 110 x 18 cm