VÝUKOVÉ PROGRAMY

Angličtina hrou 2 TS0002

12d100
30%
SLEVA
4 686,-


Cena s DPH:
6 694,-Kč
Akční cena -30%:
4 686,- Kč
Koupit

Popis

Angličtina hrou 2, druhý díl nové řady titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny na prvním stupni ZŠ. Výuková část obsahuje 14 interaktivně zpracovaných témat, srozumitelné a vtipné ilustrace napomáhají rychlému a trvalému zapamatování slovíček. Znalost slovíček si děti procvičí a upevní prostřednictvím šesti zajímavých her a pěti napínavých soutěží.

Výuková část seznamuje s novou slovní zásobou, která je rozdělena do 14 témat (angličtina kolem nás, čísla 10-20, domov (místnosti), dny v týdnu, na farmě, v parku, v zoologické zahradě, geometrické tvary a tělesa, oblečení, potraviny, nápoje, dopravní prostředky, předložky, slovesa).

Děti se seznámí s výslovností i pravopisem jednotlivých slovíček. Budou také např. hledat obrázky, jejichž názvy uslyší nebo sestavovat slova z rozházených písmenek. Pod ikonkou chlapce s nápisem „Vyzkoušej se“ jsou v každé části připraveny rozmanité testovací obrazovky např. poznávání obrázků, přiřazování názvů, procvičování pravopisu, sestavování dvojic, omalovánky, popletené názvy, doplňovačky aj. Všechna slovíčka jsou anglicky namluvena ženským i mužským hlasem.

V dalších dvou částech nazvaných Hry, Soutěže a Testy si děti zábavnou a efektivní formou dokonale procvičí znalost slovíček z výukové části. Pro děti je připraveno celkem 5 soutěží a 6 her. Děti budou trénovat svoji schopnost porozumění mluvenému slovu a procvičovat pravopis slovíček. Nechybí ani u dětí oblíbená pexesa a obrázkové loto. Program umožňuje vyučujícímu i nastavení konkrétního tematického okruhu, který potřebuje s dětmi procvičit.

Minimální (doporučená) konfigurace:
Operační systém: MS Windows 98/XP/Vista, Windows 7, Linux, Mac OS 9 a X (Apple)
Procesor: 600 MHz
Paměť: 128 MB RAM
Grafická karta: Podporující rozlišení 1024x768
Ostatní: Myš, zvuková karta, CD-ROM nebo DVD-ROM mechanika

Vhodné pro:
Pro první stupeň ZŠ

Kód výrobku:
(A) TS20408
(B) TS20412