VÝUKOVÉ PROGRAMY

Angličtina pro děti s Bolkem a Lolkem (pro 4. a 5. ročník ZŠ) TS0009

12d108
30%
SLEVA
3 868,-


Cena s DPH:
5 525,-Kč
Akční cena -30%:
3 868,- Kč
Koupit

Popis

Angličtina pro děti s Bolkem a Lolkem (pro 4. a 5. ročník ZŠ) je mezinárodně úspěšný titul, který volně navazuje na program Angličtina pro nejmenší s Bolkem a Lolkem (pro 3. a 4. ročník ZŠ). Stejně jako v předchozím dílu i zde se děti setkají s Bolkem a Lolkem, kteří se stanou jejich průvodci. Při práci s tímto produktem si děti formou rozličných her nenásilným způsobem aktivně osvojí více než 2 500 slovíček a jednoduchých vět. Přitažlivost titulu zvyšuje veselá grafika a zábavné animace.

Úkolem dětí je pomoci malému mimozemšťanovi Titimu s opravou jeho kosmické lodi a umožnit mu tak návrat zpět na jeho rodnou planetu. Spolu s ním postupně navštíví 10 rozličných míst (dětský pokoj, školní třída, cirkus, hřiště, město aj.), kde se však mluví pouze anglicky. Na každém z nich na ně čeká nejméně pět úkolů.

Celkem je pro děti připraveno více než 50 rozmanitých her. V nich se děti například naučí pojmenovat členy rodiny, popsat vzhled osob a vyjádřit jejich pocity, procvičí si názvy barev a předmětů, které patří do dětského pokoje, naučí se pojmenovat základní potraviny a kuchyňské náčiní. Zapamatují si i názvy školních pomůcek, oděvů, zvířat, částí lidského těla, ročních období, povolání, budov ve městě apod. Seznámí se také se základními předložkami a procvičí si popis polohy a slovesa vyjadřující různé druhy pohybu. Nově naučená slovíčka si děti v každé části navíc procvičí i při vymalovávání omalovánek, při vytváření vlastních obrázků či při hledání rozdílů mezi dvěma obrázky nebo během cesty podzemní lanovkou, kdy hrají napínavou hru na hledání správných slovíček.

Vzhledem k věku dětí jsou všechny pokyny zadávány v češtině. Program namluvili známí čeští herci, anglickou část pak rodilí mluvčí. K dispozici je i barevný obrázkový slovník, doplněný o paměťovou hru, která pomůže dětem snadno si zapamatovat nová slovíčka. Využitelnost titulu ve výuce dále zvyšuje obsáhlý manuál včetně metodiky s konkrétními návrhy na jeho použití v hodinách.

Minimální (doporučená) konfigurace:
Operační systém: MS Windows 95/98/ME/2000/XP CZ
Procesor: Pentium 500 MHz
Paměť: 16 MB RAM
Grafická karta: Podporující 16bitové zobrazení
Ostatní: Myš, zvuková karta, CD-ROM nebo DVD-ROM mechanika

Vhodné pro:
Pro první stupeň ZŠ

Kód výrobku:
(A) TS20424
(B) TS20440