VÝUKOVÉ PROGRAMY

Němčina pro nejmenší s Bolkem a Lolkem (pro 3. a 4. ročník ZŠ) TS0010

12d109
30%
SLEVA
3 868,-


Cena s DPH:
5 525,-Kč
Akční cena -30%:
3 868,- Kč
Koupit

Popis

Němčina pro nejmenší s Bolkem a Lolkem (pro 3. a 4. ročník ZŠ) je mezinárodně úspěšný titul určený k prvnímu seznámení dětí s němčinou. Jeho vydáním vycházíme vstříc potřebám vyučujících, kteří nyní začínají výuku cizího jazyka již od 3. třídy ZŠ. Vzhledem k mimořádně přitažlivému zpracování učiva se výuka němčiny již od samého začátku stane zajímavou a zábavnou a žáci se budou na hodiny těšit. Při práci s tímto produktem si děti formou rozličných her aktivně osvojí více než 250 slovíček a větných spojení. Přitažlivost titulu zvyšuje veselá grafika a vtipné animace.

Po spuštění programu čeká na děti kouzelná pohádková krajina, ve které se svými novými kamarády zažijí nejedno velké dobrodružství, během nějž se snadno a zcela přirozeně naučí svá první slovíčka a věty. Programem děti provází Bolek, který jim do češtiny překládá vše, čemu nerozumějí. Pokud si dítě přesto neví s něčím rady, přispěchá mu na pomoc pohádková víla, která mu se vším poradí.

Nová slovíčka a hry se v pohádkové krajině objevují postupně, v závislosti na rychlosti, s jakou se dítě slovíčka učí. Každé slovíčko je dokonale procvičeno v plně animovaných interaktivních hrách. Celkem je pro děti připraveno 32 rozmanitých her. Děti se budou například učit počítat do dvaceti na turnaji v odbíjení balónků, písmenka německé abecedy si osvojí na žvýkačkovém festivalu a procvičí si je i při hře s počítačovým pejskem. Barvy se budou učit s tučňákem a pirátem. Názvy nábytku si procvičí při spolupráci s bytovým návrhářem, názvy ovoce při hře na zmrzlináře a názvy oblečení při hře na módní návrhářku. Další slovíčka se naučí např. ve hře na hledání slovíček se skřítkem Gorakem, při tvorbě obrázků, sestavování skládanek nebo na hádankovém turnaji. Nechybí ani oblíbené pexeso a puzzle.



Vzhledem k věku dětí jsou všechny pokyny zadávány v češtině. Program namluvili známí čeští herci (např. Bolek - Jiří Lábus, víla - Naďa Konvalinková), německou část pak rodilí mluvčí.

K dispozici je i barevný obrázkový slovník. Využitelnost titulu ve výuce dále zvyšuje obsáhlý manuál včetně metodiky s konkrétními návrhy na jeho použití v hodinách.

Minimální (doporučená) konfigurace:
Operační systém: MS Windows 95/98/ME/2000/XP CZ
Procesor: Pentium 500 MHz
Paměť: 16 MB RAM
Grafická karta: Podporující 16bitové zobrazení
Ostatní: Myš, zvuková karta, CD-ROM nebo DVD-ROM mechanika

Vhodné pro:
Pro první stupeň ZŠ/MŠ

Kód výrobku:
(A) TS20430
(B) TS20446