Obchodní podmínky

TERMÍN DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ


Školní a dětský nábytek dodáváme dle výrobních kapacit - min. však 12 týdnů od objednávky. Přibližné datum dodání obdržíte v potvrzení objednávky.

Jak je to s dodáním o letních prázdninách

O letních prázdninách projednáváme termín dodání individuálně, vzhledem k množství, typu nábytku, aktuálního stavu výrobních kapacit a dni dodání před zahájením nového školního roku.

CENY ZBOŽÍ


Uvedené ceny jsou včetně DPH.

PRODLENÍ ZÁKAZNÍKA S ÚHRADOU FAKTURY ZA ZBOŽÍ


Při prodlení kupujícího s platbou faktury o déle jak 60 dnů, podává prodávající bez jakýchkoliv dalších výzev žalobní návrh o zaplacení pohledávky k místně a věcně příslušnému soudu. Tímto kupující ztrácí právo na slevy nebo bonusy a zákazníkovi budou slevy doúčtovány a bonusy nedodány.

PLATEBNÍ PODMÍNKY


Školy, mateřské školy, státní organizace

Zaslání objednávky emailem, poštou, faxem. Splatnost faktury 5 pracovních dní.

Firmy, soukromé osoby

Po zaslání závazné objednávky, Vám bude zasláno potvrzení o přijetí objednávky a zároveň Vám bude zaslána zálohová faktura ve výši 50% až 100%. Po přijetí platby na účet firmy, Vám bude dodáno zboží v termínu, dle konkrétního typu výrobku a volných kapacit ve výrobě.

ZPŮSOB DORUČENÍ - DOPRAVA - POŠTOVNÉ A BALNÉ


Zboží dopravujeme firemními vozy po celé ČR (po dohodě i Slovensko). Cena za dopravu je účtována vždy individuálně dle vzdálenosti a druhu zboží. Kalkulace ceny je součástí potvrzení objednávky.

MONTÁŽE NÁBYTKU


Školy, mateřské školy, organizace

Některé typy školního a kancelářského nábytku dodáváme v demontovaném stavu z důvodu objemu přepravy. U některého nábytku jsme schopni zajistit kompletní montáž našimi firemními techniky na místě určení. V případě, že vyžadujete montáž objednaného nábytku, nezapomeňte nám to sdělit již při vytváření objednávky (telefon nebo email). Upozorňujeme, že montáž je spoplatněna. Cena je stanovena individuálně, dle rozsahu prací a je zákazníkovi sdělena předem.


OBJEDNÁVKY

Můžete nám zasílat objednávky přes naše webové stránky www.schoolin.cz, kde stačí pouze kliknout na úvodní straně na (objednávka) a vyplnit elektronický formulář se všemi iniciály, které jsou červeně označené jako povinné a potvrdit odeslání objednávky. Nebo jednotlivé výrobky nakupovat přes e-shop, poté aktualizovat košík a pokračovat v potvrzení objednávky a vyplnění všech důležitých fakturačních údajů a opět POTVRDIT ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY.

Nebo nám objednávky zasílejte na info@schoolin.cz

KVALITA

Veškeré zboží je vyrobeno v nejvyšší kvalitě a ze zdravotně nezávadných materiálů odpovídajících evropským standardům. Veškeré atesty jsou k dispozici u dodavatele.

Nábytek firmy Školní nábytek s.r.o. je vyráběn v souladu s normami EVROPSKÉ UNIE, označení ČSN EN 1729 - 1:2007 a ČSN EN 1729 - 2:2007.


ZÁRUKA

Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne prodeje (pokud není u výrobku uvedeno jinak).

Dodavatel poskytuje pozáruční servis v neomezeném trvání. Podmínkou pro uznání záruky je používání výrobku v souladu s určeným způsobem a účelem užívání. Ze záruky jsou vyloučeny vady způsobené mechanickým poškozením nebo nešetrným, popř. hrubým používáním.


REKLAMACE

Kupující je povinen zkontrolovat zboží ihned při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození sepsat s řidičem zápis o poškození zboží. Reklamaci týkající se poškození při přepravě je zároveň nutné oznámit prodávajícímu v co nejkratším termínu, nejdéle však do 3 pracovních dnů od převzetí zboží. Odpovědnost za vady způsobené při přepravě nenese prodejce, nýbrž dopravce. Upozorňujeme zákazníky, že na reklamace mechanického poškození výrobku nahlášené po podpisu dodacího listu (podpisem kupující souhlasí s jeho převzetím a potvrzuje dopravci, že zboží dorazilo nepoškozené vinou dopravy) a odjezdu řidiče nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce. Před podáním případné reklamace zboží je kupující povinen, podložit událost vlastní fotodokumentací. Děkujeme za pochopení.


DODÁNÍ A PŘEVZETÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

V momentě dodání školního nebo dětského nábytku si prosím nábytek rozbalte a překontrolujte na místě při předání řidičem. Věnujte prosím předání a kontrole nábytku více času, předejdete tím případným zbytečným komplikacím. Dopravou se rozumí pouze vyložení zboží za první uzamykatelné dveře, nikoliv rozmístění a stěhování.