VÝUKOVÉ PROGRAMY

Angličtina hrou 1 TS0001

12d99
30%
SLEVA
4 686,-


Cena s DPH:
6 694,-Kč
Akční cena -30%:
4 686,- Kč
Koupit

Popis

Angličtina hrou I je prvním dílem nové řady multimediálních interaktivních výukových titulů určených pro zábavnou a efektivní výuku angličtiny na prvním stupni ZŠ. Svým pojetím je mimořádně vhodný i pro žáky speciálních škol.

Své využití najde nejen při práci v počítačových učebnách, ale je velmi vhodný i pro každodenní využití v prezentační výuce s využitím projektoru a interaktivní tabule.

Tituly této řady jsou multiplatformní, je tedy možné je používat nejen na počítačích s operačním systémem Windows, ale i Linux nebo Mac OS 9 a X (Apple).

S tímto titulem se děti velmi rychle naučí svá první anglická slova. Rozsah slovní zásoby odpovídá přibližně prvnímu roku výuky na školách. Slovíčka byla vybrána i s ohledem na jejich výskyt v nejpoužívanějších školních učebnicích. Vše na CD je kompletně ozvučeno a namluveno rodilými mluvčími. Zadání úkolů, pokyny a překlady jsou, vzhledem k věku dětí, namluveny česky. Srozumitelné a vtipné ilustrace napomáhají k rychlému a trvalému zapamatování anglických slov.

Výuková část obsahuje interaktivně zpracovaná témata z dětem blízkých oblastí (pozdravy, čísla, barvy, rodina, hračky, škola, moje tělo, pohádkové bytosti, zvířátka, pokyny aj.). V této části se děti seznámí s výslovností i pravopisem jednotlivých slovíček. Budou také např. hledat obrázky, jejichž názvy uslyší nebo sestavovat slova z rozházených písmenek. Pod ikonkou chlapce s nápisem „Vyzkoušej se“ jsou v každé části připraveny rozmanité testovací obrazovky např. poznávání obrázků, přiřazování názvů, procvičování pravopisu, sestavování dvojic, omalovánky, popletené názvy, doplňovačky aj.

Hry obsahují celkem šest her. Obrázkové loto a Pexeso, jež je rozdělené do několika kategorií, asi není třeba blíže představovat. Ve hře Čarodějův učeň mají žáci za úkol vyzpovídat jednotlivé postavičky a najít správnou odpověď na čarodějovu otázku. Ve hře Začarovaná slova budou podle pokynů pohádkové víly hledat začarované obrázky a texty.

Hra Skládání slov je zaměřena na procvičení pravopisu. Děti v ní sestavují slova z rozházených písmenek. Ve hře Hrajeme si s obrázky čeká na děti veselý klaun, podle jehož pokynů budou děti na obrázcích hledat požadované objekty.

Soutěže a testy je název další části titulu, která obsahuje 5 různých soutěží v několika variantách. Jejím cílem je formou soutěží prověřit a upevnit získané znalosti žáků. Kromě znalosti slovíček si žáci dokonale procvičí i paměť, postřeh a logické myšlení.

Obrázkový slovníček umožňuje procvičování slovní zásoby podobným způsobem jako výuková část. Slovíčka jsou však tentokrát roztříděna podle abecedy. Pod jednotlivými animovanými písmenky se nacházejí slovíčka začínající na vybrané písmenko. Ani v této části nechybí procvičení pravopisu jednotlivých slovíček.

Minimální (doporučená) konfigurace:
Operační systém: MS Windows 95/98/ME/2000/XP CZ
Procesor: Pentium 500 MHz
Paměť: 16 MB RAM
Grafická karta: 16bitové zobrazení
Ostatní: Myš, zvuková karta, CD-ROM nebo DVD-ROM mechanika

Vhodné pro:
Pro první stupeň ZŠ

Kód výrobku:
(A) TS20288
(B) TS20355